„Zaļais tirgus ar rozīnīti“ 29. jūnijā plkst. 11.00 Sabilē, pie Sarades namiņa, Rīgas ielā 34

Biedrība “Allnature un “Sarade” aicina uz jestru pasākumu Sabilnieku garā – zaļo tirdziņu ar rozīnīti 29. jūnijā, sestdienā.

Pasākuma sākums plkst. 11.00 un norise līdz plkst. 16.00, kā laikā būs pieejamas dažādas darbnīcas dabīgās kosmētikas izgatavošanā, hennu zīmēšana, iespēja iemācīties gatavot šūnsulu sīrupu no ceļmallapām un zaļajiem augiem, izmēģināt dubļu un  māla skaistumkūres.

Pasākums plānots visai ģimenei un bērni varēs piedalīties krāsaino smilšu darbnīcās, savukārt kungi varēs uzzināt kandžas gatavošanas noslēpumus. Visas dienas garumā būs dažāda tirgošanās, rokdarbi un dizaineru lietas, kā arī pieejamas lekcijas dažādās tēmas.

Pasākums ir bez ieejas maksas, taču dalība darbnīcās par simbolisku ziedojumu.

Kā īpaša odziņa plānots atmiņu stūrītis – iespēja tikt pie vasarīgas un skaistas bildes pie fotogrāfes Ances Liskopas pie balta limuzīna Sabilnieku stilā.

Par muzikālo noskaņu rūpēsies DJ Sergejs, kurš klausītājiem piedāvās savus muzikālos ritmus uz paša veidotas skaņu aparatūras. Pasākumā būs iespēja cienāties ar Sabiles Sidru un baudīt beļģu vafeles un saldējuma kokteili.

Vēl ir pieejamas dažas tirgošanās vietas – zvanīt Ievai (25479582).

Vairāk informācijas:
Ieva Lāce, biedrības “Allnature” vadītāja
Mob. tel. 25479582
E-pasts: ievalaceproduction@gmail.com