Kāzu un viesību piedāvājumi Sabilē un apkārtnē


SABILES VĪNA KALNA PIEDĀVĀJUMS

Vīna kalns savu popularitāti iemantojis gan ar Ginesa rekordu grāmatu, jo tas ticis reģistrēts kā vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs, kurā brīvā dabā aug vīnogas, gan arī ar daudzajām vīnogu šķirnēm un skaistajiem skatiem, kuri paveras no kalna virsotnes.

Laulības brīvā dabā – Sabiles Vīna kalnā varat rīkot laulību ceremoniju. Ja ir labi laika apstākļi, tā ir garantija burvīgiem skatiem un fotogrāfijās iemūžinātiem neatkārtojamiem mirkļiem.

Vīna kalnā varat iestādīt savu vīnogulāju, kuru pēc tam ar īpašu ieejas karti bez maksas varat apmeklēt jebkurā laikā, kad Vīna kalns ir atvērts. 2023.gda sezona būs pēdējā, kad tiek piedāvāts šāds pakalpojums.

Iespēja fotografēties gan pie vīnogulājiem, gan ar burvīgu Sabiles skatu fonā.

♥ Vīna kalnā varat rīkot kāzu pikniku nelielajā nojumē, kura atrodas Vīna kalna galā. Tā vairāk paredzēta mazām kompānijām, bet būs noderīga arī tad, ja uz Vīna kalnu nolemsiet aicināt līdzi arī savus kāzu viesus.

♥ Pāri bieži interesējas par Sabiles vīna degustācijas iespējām Vīna kalnā. Sabiles vīnu var degustēt tikai Sabiles Vīna svētkos, bet vīna un sidra degustācijām var izmantot apkārtējo vīndaru un sidru darinātāju piedāvājumus, par kuriem varat jautāt Sabiles Tūrisma informācijas centrā.

Izmaksas:
1. Ja izvēlēsieties Vīna kalnā stādīt vīnogulāju, tad maksa ir 20,00 EUR. Šajā gadījumā cenā ietilpst gan laulību ceremonijas vietas izmantošana, gan pikniks nojumē, gan arī fotografēšanās.
2. Ja Vīna kalnā nestādāt vīnogulāju, tad maksa par Vīna kalna izmantošanu ir Vīna kalna ieejas maksa:
– laikā no 20.augusta līdz 30.septembrim – pieaugušajiem 1,50 EUR, bērniem un pensionāriem 0,70 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas:
laikā no 1.oktobra līdz 19.augustampieaugušajiem 0,70 EUR, bērniem un pensionāriem 0,40 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas.

Kontaktinformācija:
Sabiles Tūrisma informācijas centrs
Adrese: Strautu iela 4, Sabile, Talsu novads
E-pasts: tic.sabile@talsi.lv
Tālrunis: 27841827
www.visit.sabile.lv


SABILES SIDRA PIEDĀVĀJUMS

Sabiles Sidra darītava un Sabiles Sidra Nams atrodas pašā Sabiles centrā. Uzņēmums ar savām aktivitātēm ir kļuvis arī par vienu no Sabiles kultūras dzīves veidotājiem. Sabiles Sidram ir plašs piedāvājums, lai gatavošanās kāzām un kāzu laiks kļūtu par īpašu piedzīvojumu:

♥ Pudeles ar personificētu etiķeti.
♥ Sidra darītavas apmeklējums + tosti (degustācija).
♥ Kāzu svinības Sabiles Sidra Namā (līdz 30 viesiem).
♥ Uzkodas Sabiles Sidra Namā.
♥ Sidra darītavas apmeklējums Vecmeitu ballītē.
♥ Izbraukums uz svinību vietu ar mobilo bāru – Sidroenu (piedāvājumu varat lejuplādēt šeit: SabilesSidrs_piedavajums_svetku_jautribai).

Kontaktinformācija:
1. Sabiles Sidra Nams
Adrese: Rīgas iela 11, Sabile, Talsu novads
Tālrunis: 61301707, 29470405
E-pasts: sidranams@sabilessidrs.lv;
2. Sabiles Sidra darītava
Adrese: Rīgas iela 22, Sabile, Talsu novads
Tālrunis: 61301707, 29470405
E-pasts: info@sabilessidrs.lv
www.gardeners.lv


 

LIELVIRBU MUIŽAS PIEDĀVĀJUMS

Lielvirbu muižas komplekss pieejams korporatīvajiem pasākumiem, kāzu svinībām un kā naktsmītne viesu grupām.

Kontaktinformācija:
Adrese: Lielvirbu muiža, Abavas pagasts, Talsu novads
Tālrunis: 29402605 (Krista)
E-pasts: lielvirbumuiza@gmail.com
www.lielvirbumuiza.com


VIESU NAMA “SENDZIRNAVAS” PIEDĀVĀJUMS

Viesu nams “Sendzirnavas” atrodas meža un pļavu ielokā, klusā vietā pie ezera, ceļa posmā starp Stendi un Sabili un piedāvā:

♥ Laulību ceremonijas norises vietu nelielajā estrādē pie viesu nama.
♥ Nojumi laulību svinībām un citiem svētkiem ar platību 150m2 (pieejami arī galdi, soli un krēsli ar pārvalkiem) un viesu namu ar izmitināšanas iespējām. Ja ir lielāks nakšņotāju skaits, tad ir iespējas nakšņot arī citās viesu nama apkārtnes naktsmītnēs.
♥ Ainaviskā apkārtne ļoti piemērota skaistu fotogrāfiju tapšanā.

Kontaktinformācija:
Adrese: “Sendzirnavas”, Abavas pagasts, Talsu novads
Tālrunis: 29298937, 29451865
E-pasts: sendzirnavas@gmail.com;
www.sendzirnavas.lv


ABAVAS RUMBAS PIEDĀVĀJUMS

♥ Abavas rumba ar savu skaisto apkārtni jau ir pievilinājusi ne vienu vien pāri, kurš ir vēlējies noslēgt laulības brīvā dabā vai nu pie ūdenskrituma vai Abavas rumbas teritorijā.
♥ Šeit ir pieejama arī lapene, kuru var izmantot gan nelielam piknikam, gan arī ceremonijām, ja pāris to vēlas.
♥ Abavas rumba, protams, ir burvīga vieta kāzu fotogrāfijām.

Kontaktinformācija:
Adrese: Abavas rumba, Abavas pagasts, Talsu novads
Tālrunis: 22015165
E-pasts: abavasrumba@abavasrumba.lv
www.abavasrumba.lv


PEDVĀLES MĀKSLAS PARKA PIEDĀVĀJUMS

Pedvāles mākslas parka plašo teritoriju un daudzveidīgos mākslas objektus ir iecienījušie gan mākslinieki, gan citi interesenti, un šeit ir tapis piedāvājums arī jaunlaulātajiem, kuri savā īpašajā dienā var ierasties parkā, lai iestādītu akmeni, dotos cauri melnajam caurumam, kā arī paviesotos pie cerību akmens.

Kontaktinformācija:
Adrese: Pedvāle, Sabile, Talsu novads
Tālrunis: 29133374, 63252249
E-pasts: pedvale@pedvale.lv
www.pedvale.lv


IZBRAUCIENS AR SABILES PLOSTU

Jau pāris gadus Sabilē var izbraukt arī ar motorizētu plostu, uz kura var izjust gan dabas mieru, gan jautri nosvinēt kādu sev svarīgu pasākumu, piemēram, Vecmeitu ballīti, kā arī fotografēties laulību ceremonijas dienā.
Brauciens tiek pieskaņots klientu vēlmēm, bet parasti, nesteidzīgi baudot upes ainavu, klienti izvēlas veikt līdz pat trīs stundām garu braucienu no Sabiles līdz Abavas rumbai un atpakaļ.

Telefons: 26660690.

 


BALONI UN DEKORĀCIJAS SABILĒ

  • Personalizēti hēlija baloni, virtenes un balonu kompozīcijas
  • Koka arkas noma, kāzu ceremonijai, vai foto zonai. (Arku piedāvāju dekorēt klasiskā stilā ar vai bez aizkariem, balonu virteni).
  • Piknika vietas dekorēšana (arī indoor picnic) vecmeitu ballītei, vai pārsteiguma randiņam. tiek piedāvāts dekorēt arī kāzu pieturvietas.
  • Pie mums pieejamas dekorācijas un baloni, šobrīd populārajai „Baby shower” (mazulīša dzimuma noskaidrošanas) ballītei. Lielie melnie „Pop it”baloni (ar rozā vai zilu pildījumu), kā arī plaukšķenes ar rozā un zilu konfeti pildījumu.
  • Mazajiem jubilāriem piedāvājumā ir populāri animācijas varoņi „Paw patrol”, „Bings”, „Frozen”,u.c varoņi. Folija baloni, dekorācijas (salvetes, vienreizējie galda piederumi, galdauti)
  • Baloni un dekorācijas vecmeitu ballītei (arī „Team Bride” tetovējumi)

Laicīgi sarunājot, iespējams nodrošināt un sagatavot dekorācijas un balonus arī citām tematiskajām ballītēm.

Kontaktinformācija:

Tālr. 27428064 Zane

balonidekoracijas_sabile

____________________________________________________________________________________________________________________________________
PIEDĀVĀJUMI ASĀKU IZJŪTU MEKLĒTĀJIEM

Šeit Jūs varat izvēlēties arī kādu aktīvu atpūtu vai nu Vecmeitu vai Vecpuišu ballītei, vai arī izdarības kāzu dienā:

Lidojums ar paraplānu tandēmā. Tālrunis: 29476236.

 

Izbrauciens ar rodeļiem “Zviedru cepurē”. Adrese: “Piltiņi”, Matkules pagasts, Kandavas novads. Tālrunis: 26405405, 29116362. E-pasts: z.cepure@gmail.com; www.zviedrucepure.lv

 

 

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS SABILĒ – PILSĒTĀ AR ODZIŅU!