SUP dēļu noma

Abavas ieleja 1998. gadā tika iekļauta pasaules 100 unikālāko un vairāk apdraudētāko objektu sarakstā. Tā piedāvā daudzas iespējas, kā aktīvi pavadīt brīvo laiku. Īpaši draudzīga Abavas ieleja ir ģimenēm ar bērniem, bet kādu nodarbi šeit var atrast ikviens apmeklētājs, un braucieni pa Abavu ir viens no veidiem, kas vienos ikvienu ģimeni vai draugu kompāniju.

Abavas upe savā plūdumā piedāvā ielaisties arī ar SUP dēļiem, kas arī Latvijā kopumā ir gana jauns piedāvājums. SUP angļu valodā nozīmē stand up paddle, kas būtībā ir airēšana stāvus ar vienu airi – tā ļoti labi veicina līdzsvara sajūtas attīstību un nostiprina muskuļus.

Tā kā braukšana ar SUP dēli vai supošana ir laba sportiska nodarbe, tad iesācējiem varbūt to ir vērts pamēģināt iznomāt uz īsāku laiku, piemēram, brauciens no Sabiles tilta līdz atpūtas vietai Abavas “Jūrmaliņa” aizņems aptuveni 35 minūtes. Ja vēlēsieties atgriezties atpakaļ Sabilē, tad turp un atpakaļ būs pavadīta mazliet vairāk kā viena skaista stunda, izbaudot gan seklākās Abavas vietas, kurās brauciena laikā var vērot arī zivis, gan arī Abavas dziļākos ūdeņus, kuru krastos supotāju, visticamākais, vēros kāds ziņkārīgs makšķernieks vai bērnu pulciņš. Un tas nekas, ja atpakaļ veiksiet to pašu ceļu – Abavu ik mirkli var atklāt no jauna. Bet, protams, ar SUP dēļiem pa Abavu variet doties arī garākos izbraucienos un vienā virzienā.

Šobrīd Sabilē ir pieejami divi SUP dēļi, kurus ļoti viegli (arī nepiepumpētā veidā) var transportēt arī uz citām ūdenstilpnēm Sabiles tuvumā vai ņemt līdzi uz jūru, ja klientam ir šāda vēlme. Ar SUP dēļu piedāvātāju noteikti varat vienoties par jebkuru savu plānu vai ideju, kā izmantot šo dēli. Un, lai arī klients māk peldēt, uz SUP dēļa noteikti jāizmanto arī glābšanas veste.

SUP skaits: šobrīd Sabilē nomā pieejami divi SUP dēļi.
Cena:
7.00 EUR/stundā; katra nākamā stunda 5.00 EUR; diennaktī 25.00 EUR.
Tālr.: +371 26660690 (Jānis), 26543256 (Edgars).