Sākusies akcija “Apceļo Kurzemi”

Kurzemes tūrisma asociācija no 2015. gada 1. Maija līdz 30. Septembrim aicina piedalīties akcijā „Apceļo Kurzemi”, viesojoties 23 Kurzemes atklāšanas vietās. Akcija aizritēs „Kurzemes meistarstiķa” noskaņās.

Talsu novadu pārstāv Igurda Baņķa amatnieku sēta „Kauliņi”, kas ir viena no izcilākajām lauku sētām Kurzemē. Tajā apskatāmi koktēlnieka meistara darbi, vējdzirnavas, daudzveidīgās puķu dobes, ir iespēja doties nelielā izbraukumā ar Ārlavas bānīti un koka automobili „Sirmais žiperis”, atpūsties un svinēt svētkus – kāzas, dzimšanas dienas, izlaidumus. Ārlavas bānīša svētki 6. Jūnijā kļūs par bānīša ducināšanas prieku, amatnieku suvenīru un lauku labumu tirdziņu, ugunskura kurināšanas vietu un dabas iepazīšanas izaicinājumu.

Ceļotāji ir aicināti apmeklēt arī Harija Jaunzema rotkaļa darbnīcu Sabilē, Bišu produktu degustācija un sveču liešanu „Bandeniekos”, paciemoties pie audēju kopas „Talse”, apskatīt „Ciparnīca” Tals’ Keramik daiļos darbus, mācīties dārzkopības gudrības Dundagas „Amalēs”, aplūkot iespaidīgo ragu kolekciju Vaides „Purvziedos” un apmeklēt SIA „Kaltene VM”.

Dalībnieku anketas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros vai lejuplādēt www.kurzeme.lv. Izloze un akcijas noslēgums paredzēts Kurzemes tūrisma asociācijas gada balvas „Lielais Jēkabs 2015” pasniegšanas ballē 27. novembrī, Tukumā. Lai cīnītos par galveno balvu – SIA Gandrs dāvanu karti 200 EUR vērtībā, dalībniekiem jāsakrāj zīmodziņi no vismaz 12 akcijas objektiem.

Akcijā ar balvām izlīdzēja arī Talsu novadnieki – Ciparnīca Tals’ keramik, Viesu nams „Tiguļkalns”, Laumu dabas parks, Talsu novada muzejs, Latvijas lauksaimniecības tehnikas muzejs, Mārtiņa koka fabrika un Talsu novada tūrisma informācijas centrs.

Informāciju sagatavoja:

Dārta Pāvuliņa

Tūrisma organizatore

Talsu novada tūrisma informācijas centrs

Talsi, Lielā iela 6

Tel./fakss: 63224165; mob.: 26469057

E-pasts: talsutic@apollo.lv