Ekskursijas iespēja Sabiles Sidra ražotnē un sidra degustācija

Sabile – pilsēta, kurā ieskautas vēsturiskas vietas un ēkas, arī mūsu ražotne “FABRIKA”. Vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu mēs, “Sabiles Sidrs”, papildinām ar ābolu sidra darīšanas un kultūras attīstību, liekot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem lepoties ar mūsu uzņēmumu un ražoto produkciju.

Ražošanas iekārtu skaņas, cilvēku darba rokas, kustība, dzīvīgums ir bijis un arī šobrīd mājo šajās telpās. Šobrīd “FABRIKAS” telpas ir izveidotas, lai ražotu ābolu sidru. Telpas, kurās mājo “Sabiles Sidrs” ir ar gandrīz 100 gadus senu ražošanas vēsturi – pirms mums šeit ir bijusi sērkociņu fabrika “Made at Sabile”, kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca u.c.

Mūsu rūpnīca atrodas teju pašā Sabiles centrā – Rīgas ielā 22. Šeit katru rudeni Kurzemes saimnieki nodod mums savos dārzos audzētos ābolus, lai varam no tiem izspiest sulu un raudzēt sidru. Šeit, mūsu rūpnīcā, piedāvājam iespēju redzēt sidra ražošanas procesu no ābola līdz dzēriena pudeles korķim, aplūkot rūpnīcas iekārtas, degustēt un iegādāties sidrus.

Priecājamies, ka mūsu rūpnīca kļūst par sabiedrisku vietu. Vasarās kopā ar Sabiles pilsētas pašvaldību rūpnīcas telpās esam iesākuši rīkot koncertus un kultūras pasākumus. Mūsu pagalmā ir uzstājusies grupa „Pienvedēja Piedzīvojumi”, Kārlis Kazāks, grupa “Dzelzs Vilks”, Ingus Ulmanis u.c.

Sidra ražotnē uzņemam viesu grupas, tāpēc aicinām izmantot mūsu ekskursiju piedāvājumu, kurā iepazīstināsim ar:
– ražotnes vēsturi,
– ideju par sidra ražotnes izveidi,
– sidra darināšanas vēsturi,
– sidra darīšanas procesu, ražošanas telpām un iekārtām.

Ekskursijas noslēgumā: dažādu sidra veidu degustācija. Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties mūsu veikaliņā.

Apmeklējuma ilgums: aptuveni 1 stunda. Gaidīsim apmeklētāju grupas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Esam gatavi un priecīgi uzņemt īpašus viesus: jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus u.c. Iepriekš piesakoties, pielāgosim apmeklējuma programmu.

Adrese: SIASabiles Sidrs” darītava , Rīgas iela 22, Sabile
GPS:
57.044412,22.575495 (tālāk, lūdzu, sekojiet norādēm)
Tālrunis:
+371 61301707, +371 29470405
Ekskursiju pieteikšana: visit@sabilessidrs.lv
E-pasts uzziņām: info@sabilessidrs.lv
www.sabilessidrs.lv
www.gardeners.lv