Sabiles QR orientēšanās poligons

Sabiles orientēšanās poligons ir iespēja iepazīt gan populāras Sabiles apskates vietas, gan arī sētas un pagalmus.

Kurus no kontroplunktiem apmeklēt un kādā ātrumā, katrs var izvēlēties pats. Lai apmeklētu visus kontrolpunktus, jārēķinās ar veiktiem vismaz 5 km. Katra kontrolpunkta vērtība ir 1 punkts. Kontrollaiks, kurā jāveic distance – 60 minūtes. Tas nozīmē, ka jums jāatrod visi vai iespējami daudz kontrolpunktu 60 minūšu laikā. Ja distance tiek veikta ilgāk par 60 minūtem, tad tiek uzskaitīti soda punkti.

Lai piedalītos Sabiles orientēšanās poligonā, dalībniekiem mobilajā telefonā būs nepieciešama aplikācija “Qrenteerings”, kuru var lejuplādēt lietotnēs “GooglePlay” vai “AppStore”.

Sabiles kontrolpunktos var atzīmēties ar QR kodiem, kurus nolasa aplikācija “Qrenteerings”, vai izmantojot viedierīces GPS uztvērēju, kuru jāieslēdz divās vietās – gan viedierīcē, gan aplikācijā “Qrenteerings” (sadaļā “Iestatījumi”)Atzīmēšanās kontrolpunktos notiek skenējot kodus, bet ja telefonam ir pieejama un ieslēgta GPS funkcija, tad atzīmēšanās notiks automātiski, atliks tikai pietuvoties kontrolpunktam.

Sabiles kontrolpunktu karte: lejuplādēt

Starts/finišs: pie Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra, Strautu ielā 4 (atjaunotā Sabiles sinagogas ēka).

Rezultātus var apskatīt šeit.

Orientēšanās poligonu Sabilē izveidojis orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”, kurš to turpina pieskatīt kopā ar Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centru.

Orientēšanās kluba “Ziemeļkurzeme” kontaktinformācija: Aigars Vārna, mob. tel. 27037985; kluba mājas lapa: https://okzk.lv