Sabiles bērnu zīmēto vīnogu zīmējumu izstāde “Sabiles odziņas” Sabiles kultūras namā

Sabiles kultūras nama foajē līdz oktobra beigām apskatāma Sabiles Mūzikas un mākslas skolas bērnu zīmējumu izstāde “Sabiles odziņas”, kurā attēlots Sabiles Vīna kalns un kalna vīnogas šī gada ražas laikā.

Sabiles Mūzikas un mākslas skola_Vīna kalns_Bērnu zīmējumi_2019_oktobris (10)Jau šī gada pavasarī saskanēja Sabiles Mūzikas un mākslas skolas un Sabiles Tūrisma informācijas centra doma par to, ka vajadzētu uzzīmēt Sabiles Vīna kalnu un vīnogas, taču pavasarī to nevarēja izdarīt, jo vīnogu ražas laiks ir septembris.Sabiles Mūzikas un mākslas skola_Vīna kalns_Bērnu zīmējumi_2019_oktobris (7)

Kad tuvojās rudens, septembra pirmās nedēļas saulainajās dienās Sabiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi devās zaļajā praksē uz Sabiles Vīna kalnu. Bērni, kuri ir vecumā no 6 – 14 gadiem, brīvā dabā zīmēja un krāsās atainoja mūsu pilsētas simbolu – vīnogas. Laiks bērnus lutināja un arī apaļās, krāsainās un gardās vīnogas viņus iedvesmoja tik saulainiem un gardiem darbiņiem.

Bērnu radošā rosīšanās kalnā bija kā iesildīšanās lielajai darba sezonai. Visas šīs dienas bērniem asistēja skolotāji – Andris Millers, Sarmīte Jurjaka, Ingrita Leinberga-Lemberga un Elīna Stariņa.

Bērnu radītos darbiņus līdz oktobra beigām iespējams apskatīt Sabiles kultūras nama foajē. Jāpiebilst, ka izstādei tika izvēlēts viens darbiņš no katra bērna veikuma.

Vairāk fotogrāfiju no izstādes apskatāmas sadaļā “Galerijas“, bet vēl vairāk – Sabiles kultūras namā.

Tiekamies Sabilē – pilsētā ar odziņu!

Sanda Poriņa,
Sabiles Tūrisma informācijas centrs