Sabilē ir radīts jauns piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Sabilē, Ventspils ielā 2 (blakus avotam “Līkais Krodzinieks”) kopš augusta ir vieta, kurā uz dažādām aktivitātēm aicināti pulcēties ģimenes un dažāda vecuma bērni. Šobrīd telpās jau darbojas pirmsskolas vecuma bērnu pieskatīšanas grupiņa, un bērni šeit var radoši darboties un spēlēt dažādas spēles.

Sabilē un tās apkārtnē dzīvojošajām mammām, kuras ar saviem bērniņiem ikdienu pavada mājās, šis jaunais piedāvājums ir iespēja uz stundu, divām, trim vai četrām atstāt savu mazuli auklītes uzraudzībā, lai dotos savās ikdienas gaitās vai vienkārši atpūstos un veltītu laiku sev.

Šo iespēju var izmantot arī ģimenes, kuras uz Sabili atceļojušas ar saviem mazuļiem arī no citām Talsu novada vai Latvijas vietām. Ģimenes šeit var nodarboties kopā ar mazuli vai atstāt viņu drošās rokās un doties apskatīt Sabiles Vīna kalnu, Sabiles pilskalnu, Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeju vai kādu citu objektu, bet mazulis tajā laikā būs radoši nodarbināts.

Bērnu pieskatīšanas vēlamo dienu un laiku lūgums iepriekš pieteikt pa tālruņiem 29728348 vai 29932803. Piezvanot uz šiem tālruņiem, varēsiet arī iegūt informāciju par to, kādas nodarbības vai citas aktivitātes bērniem un viņu vecākiem ir plānotas tuvākajā laikā.

Sanda Poriņa, Sabiles pilsētas un Abavas pagasta
pārvaldes tūrisma organizatore
Fotogrāfija no atklāšanas pasākuma.