Sabiles 5. Karstvīna svētku programma (8. decembris)

8. decembrī Sabilē plūdīs vīna upes un pilsēta pārtaps par karstvīna galvaspilsētu. Svētkos neiztikt bez karstvīna piedevām un īpašiem garšas pastiprinātājiem – krustnagliņām, mandarīna daiviņām, piparmētrām  un citiem baudījumiem.

Jau no plkst. 11.00 dažādās vietās pilsētā norisināsies svētku pasākumi ar tirdziņu, koncertiem, sportiskām aktivitātēm un garšas baudījumiem, kā arī Lielās egles iedegšana centra laukumā.

Plkst. 11.30 varēsi baudīt “Piparmētru”, tas ir, svētku atklāšanu centra laukumā, bet no plkst. 10.00 līdz pat 20.00 piešaut mēli “Pūdercukuram” – apmeklēt dāvanu tirdziņu “Saradē” Rīgas ielā 34.

Ja gribas ko asāku, tad jādodas uz “Pipariņu” – kafejnīcu “Zani” cept piparkūkas. Bet jau plkst. 14.00 “Rozmarīnā” jeb Sabiles Sidra Namā gaidāms ēdienu gatavošanas šovs ar Elmāru Tanni.

Plkst. 16.15 esi aicināts piedalīties “Rozīnes šokolādē” jeb teatralizētā konfekšu un cepumu parādē “Saldumtūte” centra laukumā. No plkst. 19.00 līdz 23.00 būs riktīgs Karstvīns un karstas dejas ar DJ DRY centra laukumā.

Tiekamies 8.decembrī Sabilē – Karstvīna svētkos!

Inita Fedko, Talsu novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja

 

Svētku programmu varat lejuplādēt arī šeit:
PROGRAMMA_Sabiles Piektie Karstvīna svētki_2018