Jau šajā nedēļas nogalē (22. un 23. augustā) “Atvērtās dienas laukos” arī Sabilē

Asociācija “Lauku ceļotājs” arī šogad rīko ikgadējo akciju “Atvērtās dienas laukos”. Šogad tās norisināsies 22. un 23. augustā. No Sabiles tajās piedalās Sabiles Sidrs un meistardarbnīca “Cimdiņi”, kuru vada Latvijas Amatniecības kameras diplomētā meistare Ina Valtere.

22. un 23. augustā visos Latvijas novados ar īpaši sagatavotām programmām, degustācijām, atlaidēm ražojumu iegādei un citiem īpaši sagatavotiem piedāvājumiem ciemos gaida lauku labumi – mājražotāji, amatnieki, naktsmītnes, pirtnieki, biškopji, stādu audzētāji, lauku saimniecības, pilis, muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Savu apmeklējumu visur vēlams pieteikt iepriekš.

Plašāku informāciju par katru saimniecību un pārskata karti vara atrast:
– pasākuma mājas lapā: www.celotajs.lv/atvertasdienas
– “Lauku ceļotāja” Facebook.com lapā facebook.com/laukucelotajs

Saziņai: Katrīna Seržante, pasākuma “Atvērtās dienas laukos” koordinatore (tel. 29451717).

“Atvērtās dienas laukos” organizē Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”, atbalsta Zemkopības ministrija. Sadarbībā ar a/s „Latvijas valsts meži” un „Circle K Latvia”.

Par biedrību „Lauku ceļotājs”: Biedrība „Lauku ceļotājs” ir vecākā un spēcīgākā lauku tūrisma organizācija Latvijā, dibināta 1993. gadā. Biedrības mērķis ir lauku tūrisma attīstība Latvijā kopējā lauku ekonomikas kontekstā, sadarbojoties ar lauksaimniecības, pašvaldību, dabas aizsardzības un citām nozarēm. „Lauku ceļotājs” pārstāv savu biedru intereses, iesaistās uzņēmējiem labvēlīgas politikas veidošanā, kalpo kā profesionālas informācijas forums un mārketinga platforma. „Lauku ceļotāja” biedri ir lauku tūrisma, lauksaimniecības, amatniecības uzņēmēji, pašvaldības, valsts iestāžu un organizāciju struktūrvienības visos Latvijas novados.