20. Sabiles Vīna svētki tiek prezentēti pasākumā “LaPPA Pasākumu gada balva 2018”

Šajās marta dienās Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa atrodas Liepājā un prezentē 20. Sabiles Vīna svētkus, kuri tika pieteikti Latvijas pasākumu gada balvai kategorijā “Labākais reģionālais pasākums”. 

20 Sabiles Vina svetki_prezentacija_Liepaja_Gada pasakuma balva_2019_marts (3)Biedrība “Latvijas Pasākumu producentu asociācija” (LaPPA) sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu un Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju februārī aicināja pieteikt labākos Latvijas 2018. gada pasākumus. Starp tiem tika pieteikti arī 20. Sabiles Vīna svētki.

Konkursā kopumā pasākumus varēja pieteikt 33 kategorijās.

Latvijas valsts simtgades programmā būtiska loma bija tādām norisēm, kas skar plašu sabiedrību un iesaista cilvēkus, īpaši jauniešus, aktīvai līdzdalībai un iemieso vēstījumu “Es esmu Latvija”.

“Pasākumu gada balvu” LaPPA pasniedz kopš 2010. gada un tās mērķis ir mērķis izcelt labākos Latvijas oriģināl-pasākumus un notikumus, augstvērtīgas radošās idejas un vienreizējus tehniskos risinājumus, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija.

20 Sabiles Vina svetki_prezentacija_Liepaja_Gada pasakuma balva_2019_marts (2)

Iepriekš LaPPA “Pasākumu gada balvā” triumfējuši tādi sabiedrībā iecienīti pasākumi, kā, piemēram, Lattelecom Rīgas Maratons, Tautas deju lielkoncerts “Līdz varavīksnei tikt” XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, Rīgas svētku restorāns, “LMT 25 gadu jubilejas pasākums”, metālopera “Kurbads. Ķēves dēls”, “ZZ Čempionāts un ZZ Festivāls 2016”, Prāta Vētra koncerttūre “7 Soļi Svaiga Gaisa” un daudzi citi.

Kopumā “Pasākumu gada balvai” ik gadu tiek iesniegti un izvērtēti vairāk nekā 70 pasākumu, kuri ietver koncertus, festivālus, turnejas, kā arī uzņēmumu balles, motivējošos, bērnu un publiskos pasākumus, sporta notikumus un arī dažādus nestandarta pasākumus, kas norisinājušies gan Rīgā, gan citur Latvijā.

Balvai iesniegtos pasākumus vērtē profesionāļu žūrija – LaPPA biedru pārstāvji.

Rakstam izmantoti materiāli no vietnes: https://lv100.lv
Sanda Poriņa, Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes tūrisma organizatore