Kāzu piedāvājumi Sabilē un apkārtnē

SABILES VĪNA KALNA PIEDĀVĀJUMS

Vīna kalns savu popularitāti iemantojis gan ar Ginesa rekordu grāmatu, jo tas ticis reģistrēts kā vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs, kurā brīvā dabā aug vīnogas, gan arī ar daudzajām vīnogu šķirnēm un skaistajiem skatiem, kuri paveras no kalna virsotnes.

Laulības brīvā dabā – Sabiles Vīna kalnā varat rīkot laulību ceremoniju. Ja ir labi laika apstākļi, tā ir garantija burvīgiem skatiem un fotogrāfijās iemūžinātiem neatkārtojamiem mirkļiem.

Vīna kalnā varat iestādīt savu vīnogulāju, kuru pēc tam ar īpašu ieejas karti bez maksas varat apmeklēt jebkurā laikā, kad Vīna kalns ir atvērts.

♥ Šeit ir iespēja fotografēties gan pie vīnogulājiem, gan ar burvīgu Sabiles skatu fonā.

♥ Vīna kalnā varat rīkot kāzu pikniku nelielajā nojumē, kura atrodas Vīna kalna galā. Tā vairāk paredzēta mazām kompānijām, bet būs noderīga arī tad, ja uz Vīna kalnu nolemsiet aicināt līdzi arī savus kāzu viesus.

♥ Pāri bieži interesējas par Sabiles vīna degustācijas iespējām Vīna kalnā. Sabiles vīnu var degustēt tikai Sabiles Vīna svētkos, bet vīna un sidra degustācijām var izmantot apkārtējo vīndaru un sidru darinātāju piedāvājumus, par kuriem varat jautāt Sabiles Tūrisma informācijas centrā.

Izmaksas:
1. Ja izvēlēsieties Vīna kalnā stādīt vīnogulāju, tad maksa ir 20,00 EUR. Šajā gadījumā cenā ietilpst gan laulību ceremonijas vietas izmantošana, gan pikniks nojumē, gan arī fotografēšanās.
2. Ja Vīna kalnā nestādāt vīnogulāju, tad maksa par Vīna kalna izmantošanu ir Vīna kalna ieejas maksa:
– laikā no 20.augusta līdz 30.septembirm – pieaugušajiem 1,50 EUR, bērniem un pensionāriem 0,70 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas:
laikā no 1.oktobra līdz 19.augustam – pieaugušajiem 0,70 EUR, bērniem un pensionāriem 0,40 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas.

Kontaktinformācija: Sabiles Tūrisma informācijas centrs; e-pasts tic_sabile@inbox.lv; tālrunis 27841827 vai 63252344; www.visit.sabile.lv


KĀZU ORGANIZĒTĀJA, KĀZU NOFORMĒTĀJA UN FLORISTA PAKALPOJUMI

♥ Sabiles radošā personība un Sabiles “Sarades namiņa” izveidotāja Ieva Lāce ir gan kāzu organizētāja, gan kāzu noformētāja. Nākotnē Ieva plāno piedāvāt arī citas interesantas nodarbes jaunlaulātajiem. Ar viņu varat sazināties pa tālruni: 25479582.

♥ Sabilniece, floriste Anita Dindendorfa Jums palīdzēs noformēt kāzas gan ar savā dārzā augušiem košumiem, gan arī ar citiem materiāliem, kurus Jūs izvēlēsieties. Anitas tālruņa numurs: 29169862. Facebook: Ziedu salons ĪveSABILES SIDRA PIEDĀVĀJUMS

Sabiles Sidra darītava un Sabiles Sidra Nams atrodas pašā Sabiles centrā. Uzņēmums ar savām aktivitātēm ir kļuvis arī par vienu no Sabiles kultūras dzīves veidotājiem. Sabiles Sidram ir plašs piedāvājums, lai gatavošanās kāzām un kāzu laiks kļūtu par īpašu piedzīvojumu:

♥ Pudeles ar personificētu etiķeti.
♥ Sidra darītavas apmeklējums + tosti (degustācija).
♥ Kāzu svinības Sabiles Sidra Namā (līdz 30 viesiem).
♥ Uzkodas Sabiles Sidra Namā.
♥ Sidra darītavas apmeklējums Vecmeitu ballītē.
♥ Izbraukums uz svinību vietu ar mobilo bāru – Sidroenu (piedāvājumu varat lejuplādēt šeit: SabilesSidrs_piedavajums_svetku_jautribai).

Kontaktinformācija:
– Sabiles Sidra Nams, Rīgas iela 11, Sabile, Talsu novads; tālrunis: 61301707; e-pasts: sidranams@sabilessidrs.lv;
– Sabiles Sidra darītava, Rīgas iela 22, Sabile, Talsu novads; tālrunis: 61301707 vai 29470405; e-pasts: info@sabilessidrs.lv;
www.sabilessidrs.lv


ĢIMENES VĪNA DARĪTAVAS “ABAVAS” SAIMNIECĪBAS PIEDĀVĀJUMS

Saimniecība atrodas gleznainā vietā blakus pašu saimnieku iekoptam vīnogulāju dārzam, aptuveni 4 km no Sabiles centra. Šeit ir izveidots arī vīna pagrabs un tiek piedāvāts atraktīvs pasākums jaunlaulātajiem “Spāru kāzas”. Ar piedāvājumu varat iepazīties šeit:  Abavas_Spāru kāzas.

Kontaktinformācija: adrese: saimniecība “Rinkules Zeltiņi”, Abavas pagasts, Talsu novads; tālrunis: 29125518; e-pasts: info@abavas.lv; www.abavas.lv

VIESU NAMA “SENDZIRNAVAS” PIEDĀVĀJUMS

Viesu nams “Sendzirnavas” atrodas meža un pļavu ielokā, klusā vietā pie ezera, ceļa posmā starp Stendi un Sabili un piedāvā:

♥ Laulību ceremonijas norises vietu nelielajā estrādē pie viesu nama.
♥ Nojumi laulību svinībām un citiem svētkiem ar platību 150m2 (pieejami arī galdi, soli un krēsli ar pārvalkiem) un viesu namu ar izmitināšanas iespējām. Ja ir lielāks nakšņotāju skaits, tad ir iespējas nakšņot arī citās viesu nama apkārtnes naktsmītnēs.
♥ Ainaviskā apkārtne ļoti piemērota skaistu fotogrāfiju tapšanā.

Kontaktinformācija: adrese: “Sendzirnavas”, Abavas pagasts, Talsu novads; tālrunis: 29298937 un 29451865; e-pasts: sendzirnavas@gmail.com; www.sendzirnavas.lv


ABAVAS RUMBAS PIEDĀVĀJUMS

♥ Abavas rumba ar savu skaisto apkārtni jau ir pievilinājusi ne vienu vien pāri, kurš ir vēlējies noslēgt laulības brīvā dabā vai nu pie ūdenskrituma vai Abavas rumbas teritorijā.
♥ Šeit ir pieejama arī lapene, kuru var izmantot gan nelielam piknikam, gan arī ceremonijām, ja pāris to vēlas.
♥ Abavas rumba, protams, ir burvīga vieta kāzu fotogrāfijām.

Kontaktinformācija: adrese: Abavas rumba, Abavas pagasts, Talsu novads, Abavas pagasts; tālrunis: 22015165; e-pasts: abavasrumba@abavasrumba.lv; www.abavasrumba.lv


PEDVĀLES MĀKSLAS PARKA PIEDĀVĀJUMS

Pedvāles mākslas parka plašo teritoriju un daudzveidīgos mākslas objektus ir iecienījušie gan mākslinieki, gan citi interesenti, un šeit ir tapis piedāvājums arī jaunlaulātajiem, kuri savā īpašajā dienā var ierasties parkā, lai iestādītu akmeni, dotos cauri melnajam caurumam, kā arī paviesotos pie cerību akmens.

Kontaktinformācija: adrese: Pedvāle, Sabile, Talsu novads; tālrunis: 29133374, 63252249; e-pasts: pedvale@pedvale.lv; www.pedvale.lv


IZBRAUCIENS AR SABILES PLOSTU

Jau pāris gadus Sabilē var izbraukt arī ar motorizētu plostu, uz kura var izjust gan dabas mieru, gan jautri nosvinēt kādu sev svarīgu pasākumu, piemēram, Vecmeitu ballīti, kā arī fotografēties laulību ceremonijas dienā.
Brauciens tiek pieskaņots klientu vēlmēm, bet parasti, nesteidzīgi baudot upes ainavu, klienti izvēlas veikt līdz pat trīs stundām garu braucienu no Sabiles līdz Abavas rumbai un atpakaļ.

Telefons: 26660690.


LIELVIRBU MUIŽAS PIEDĀVĀJUMS

Lielvirbu muižā tiek piedāvāti kāzu banketi muižā un muižas klēts zālē. Lai viesiem būtu ērti, muižā iespējams uzņemt līdz 40 personām. Savukārt, klētī var uzņemt aptuveni 100 personas.

Kontaktinformācija: atrašanās vieta: Lielvirbu muiža, Abavas pagasts, Talsu novads; tālrunis: 29196494; e-pasts: plostkrogs@gmail.com
PIEDĀVĀJUMI ASĀKU IZJŪTU MEKLĒTĀJIEM

Tā kā Sabiles Tūrisma informācijas centrā vedēji reizēm ir interesējušies par piedāvājumiem asāku izjūtu cienītājiem, tad šeit Jūs varat izvēlēties arī kādu aktīvu atpūtu vai nu Vecmeitu vai Vecpuišu ballītei vai pat izdarības kāzu dienā:

Trošu ceļš pāri Abavai. Kontaktinformācija: adrese:“Drubazas” (1 km no Sabiles centra Kandavas virzienā), Abavas pagasts, Talsu novads; tālrunis: 28370702, 26342050; e-pasts: drubazas@inbox.lv; https://www.facebook.com/drubazasvins/

Lidojums ar paraplānu tandēmā. Tālrunis: 29476236.

Izbrauciens ar rodeļiem “Zviedru cepurē”. Kontaktinformācija: adrese: “Piltiņi”, Matkules pagasts, Kandavas novads; tālrunis: 26405405, 29116362; e-pasts: cepure@gmail.com; www.zviedrucepure.lv

GAIDĪSIM JŪS CIEMOS SABILĒ – PILSĒTĀ AR ODZIŅU!